Kuru Temizleme

kuru temizleme, kuru temizleme izmir, kuru temizleme gaziemir, kuru temizleme hizmeti, kuru temizleme sistemleri, kuru temizleme nasıl yapılır                                                       kuru temizleme, kuru temizleme izmir, kuru temizleme gaziemir, kuru temizleme hizmeti, kuru temizleme sistemleri, kuru temizleme nasıl yapılır                                                     kuru temizleme, kuru temizleme izmir, kuru temizleme gaziemir, kuru temizleme hizmeti, kuru temizleme sistemleri, kuru temizleme nasıl yapılır

Kuru temizleme genel itibariyle halk arasında; hava veya buharla yapılan temizlik olarak bilinmektedir. Aslında elbisenin veya tekstil ürününün Perkloretilen (C2Cl4) isimli kimyasal ile yıkanarak temizlenmesidir. Kuru temizlemede en yaygın kullanılan solventtir. Bu madde kimyasal bir uçucu olduğundan makine ve buhar etkisiyle kısa sürede lekeleri ayrıştırmakta ve geriye hiçbir etkisi kalmamaktadır. Bu yüzden birçok gelişmiş ülkede kuru temizleme yerine ” Kimyasal Temizleme ” deyimi kullanılmaktadır. Kuru temizleme de esas, işin aslına uygun olarak yapılmasıdır. Yani ürünün kumaş cinsi, üzerinde bulunan aksesuar, kullanılan malzemeler, temizleme şekli için önemlidir. Bunun tespiti ise tecrübe ve özel testler gerektirmektedir.

Firmamız : Perde, Örtü, Yarsaf, Yorgan, Battaniye, Smokin, Gelinlik, Ceket, Pantolon, Takım Elbise, Elbise, Gömlek, Atlet, Tshirt, Mont, Anorak, Kaban, Palto, Yelek, Süveter, Kazak, Hırka, Esofman, Forma, ev tekstili ürünleriniz için kuru temizleme ve ütü hizmeti Vermektedir.

SİPARİŞİLERİNİZ ADRESİNİZDEN ALINIP GARANTİLİ VE PROFESYONEL ŞEKİLDE TEMİZLENMEKTEDİR

SERVİSİMİZ ÜCRETSİZDİR